Registracija į “Verslo akademiją” jau įpusėjo, sulaukiame vis daugiau besiregistruojančių. Ypač aktyvūs verslumo mentorystės potencialūs dalyviai.

Daugėja ne tik dalyvių, bet ir prizų, kuriais juos nudžiuginsime. Atidesni jau pastebėjo mūsų puslapyje atsiradusią naują skiltį “Prizai”. Projekto partneriai, kurių šiemet turime tikrai daug, ne tik yra pasirengę organizuoti puikius mokymus, seminarus, padėti dalyviams kurti savo verslus ir dalintis patirtimi, bet ir įsteigia vis daugiau puikių prizų.

Leidyklos Alma littera ir Šviesa jau atsiuntė mums vertingų knygų, tarp kurių albumai “Lietuvos krepšinis”, “Lietuvos lobiai” ir daug kitų puikių knygų.

Tuo tarpu vieni iš projekto iniciatorių “Verslininkų namai” yra pasirengę padėti geriausioms verslo idėjoms suteikdami joms įvairių paslaugų pirmaisiais gyvavimo metais (buhalterinės, konsultacinės, mini biuro paslaugos).

Geriausia moksleivių komanda galės džiaugti kelione į Briuselį, kurią įsteigė projekto globėja Europos Parlamento narė, dak. Laima Andrikienė.

Dar vieni mūsų draugai, kanceliarijos prekių įmonė “Biuroo” pasiruošusi aprūpinti geriausias abiejų veiklų komandas kanceliarinių priemonių paketais.

Ir tai dar ne viskas. Nors juk ne prizai šiame projekte svarbiausi, būtent žinios, patirtis ir įgūdžiai, kuriuos esame pasiruošę Jums suteikti, yra tai, ką galite gauti tik čia – “Verslo akademijoje”.

Beje, nepamirškite sekti mūsų naujienų facebook’e