2014 metų mentoriai

Erna Krivickienė

EK02

Erna Krivickienė turi daugiau nei 10 metų patirtį, dirbant rinkodaros bei pardavimų srityje, tiek B2B, tiek B2C sektoriuose. Ilgą laiką dirbo tarptautinėse kompanijose Lietuvoje ir užsienyje. Verslo sritys: logistika, sandėlio logistika, atsargų valdymas, IT sprendimai, rinkodara ir komunikacija. Tarp konsultuotų klientų yra logistikos ir IT įmonės, taip pat grožio salonai, SPA centrai.

 

 

Vaidas Bernotas

Aktyviai domisi inovacijomis, dirba kalbų vertimo, mini golfo įrangos gamybos, elektromobilių srityse, energingas Kauno regiono smulkių ir vidutinių verslininkų asociacijos narys. Veikla orientuota į paslaugas ir gamybą. Asmeniškai labiau patinka vystyti gamybines verslo idėjas.  Devizas – svarbu ne aukšti pasiekimai, bet įdomus gyvenimas. Žmogų galima pažinti su juo bendraujant. Oficialiai – UAB Transer direktorius , UAB Ginva direktorius/savininkas; UAB Trys drakonai – akcininkas; UAB All from – akcininkas.

 

Tomas Pėža

DSC_01171998m VU Kauno humanitariniam fakultete baigė verslo vadybą. Šiuo metu IĮ “TELEKOMUNIKACIJŲ KONSULTANTAI” savininkas, UAB “TELKO LT” savininkas, UAB “OPTIMALIOS TELEKOMUNIKACIJOS” bendrasavininkas. 1994m įsteigė savo pirmąją IĮ ir dirba tik nuosavame versle. Domisi asmeniniais finansais , investuoja į nekilnojamąjį turtą ir finansinius instrumentus.

Rūta Klimašauskienė

ruta klimasauskiene 2

Padeda jauniems žmonėms kurti savo verslą, tobulėti, pozityviai mąstyti.  Konsultuoja įmones darbuotojų ugdymo, pokyčių valdymo, naujovių kūrimo klausimais. Veda individualias ugdomojo vadovavimo (koučingo) sesijas siekiantiems asmeninio efektyvumo, pokyčių ir augimo. Organizuoja sesijas grupėms, siekiančioms įgyvendinti ambicingus tikslus. Rūta – sertifikuota ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė, edukologė, kūrybingumo ir inovacijų skatinimo, kūrybinio mąstymo ugdymo, asmeninio tobulėjimo konsultantė, turinti socialinių mokslų daktaro laipsnį. Asmeninio tobulėjimo skatinimo ir verslo konsultavimo bei mokymų srityje dirba daugiau nei dešimt metų.

Aurelijus Rusteika

Aurelijus RusteikaŠiuo metu yra buitinės technikos prekybos įmonės UAB „Topo grupė“ valdybos pirmininkas. Verslininkas turi jau 20 metų įmonės vadovavimo patirties bei yra įkūręs ne vieną įmonę.  Asmeniniame gyvenime A. Rusteika mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį – slidinėja, žaidžia golfą, domisi automobilių lenktynėmis. A. Rusteika pasižymi ryžtu, veržlumu ir tiki, jog sąžiningumas, principingumas ir pasitikėjimas savimi yra kelias į sėkmingą verslą. 

 

Vytis Uogintas

Vytis 3Išplėtojo verslo idėją mentorystės projekte ir sėkmingai ją pardavė. Šiuo metu veikla labiausiai orientuota į SEO (ang. search engine optimization) paslaugas teikiančios įmonės www.helis.lt plėtrą. Vytis Uogintas turi patirties investavime (akcijos, USA), gamybos organizavime (apie 5 metai, Kinija – Lietuva – Anglija), naujų projektų paleidime (Re-Startas.lt, gyviau.lt, kinoteka.lt) bei e. verslo konsultacijose (Helis.lt). Labiausiai mėgsta slidinėjimą, burlenčių sportą bei lauko tenisą.

 

Sąrašas bus papildytas.

 

Ankstesnių metų mentoriai

Erna Krivickienė

EK02

Erna Krivickienė turi daugiau nei 10 metų patirtį, dirbant rinkodaros bei pardavimų srityje, tiek B2B, tiek B2C sektoriuose. Ilgą laiką dirbo tarptautinėse kompanijose Lietuvoje ir užsienyje. Verslo sritys: logistika, sandėlio logistika, atsargų valdymas, IT sprendimai, rinkodara ir komunikacija. Tarp konsultuotų klientų yra logistikos ir IT įmonės, taip pat grožio salonai, SPA centrai.

 

Nerijus Šėža

seza

UAB “Šėža ir partneriai” konsultantas direktorius. Socialinių mokslų magistras. Turi septynerių metų verslo, viešojo ir nevyriausybio sektorių konsultavimo, administravimo bei valdymo patirtį. Nerijus yra dalyvavęs įvairiuose mokymo projektuose, kėlė kvalifikaciją, stažavosi: Vokietijoje, Danijoje, Italijoje, Lenkijoje, Velse, Rusijoje. Yra vykdęs mokymų bei konsultavimo projektus Lietuvoje, Rusijoje, Moldovoje, Lenkijoje, Latvijoje. Parengęs ir vedęs mokymų programas vadovavimo žmonėms, darbuotojų įgalinimo, veiklos planavimo, komandinio darbo, vidinės komunikacijos, darbo su klientais, lobizmo ir kt. temomis. Sertifikuotas mokymui ir kompetencijos vertinimui su metodikomis: DiSC®, Time Management Profile®, Innovate with C.A.R.E. Profile®, Stressprofile®, Work expectations Profile®,360 Assessment Instrument. Sertifikuotas Koučingo ir NLP (Praktik lygis) specialistas.

Aurimas Mažylis

mazylis

UAB “Laisvalaikio dovanos vadovas”.  Yra dirbęs Open 24 – CROCS prekės ženklo tiekimo vadybininku bei spaudos ir pakavimo prekes parduodančioje įmonėje pardavimo vadybininku.
Aurimas – Baltupių radijo įkūrėjas. Baltupių radijas –  tai jaunimo radijo stotis veikianti Vilniaus Baltupių mikrorajone. Taip pat, Aurimas yra vienas iš spalvoto dizaino krautuvės – GREIPO.lt įkūrėjų.

 

 

Jurgita Jankuvienė

jankuviene

 Darbas verslo organizacijose nuo 2003m. Visus šiuos metus dirba kaip išorinė personalo valdymo konsultantė. Specializuojasi ir konsultuoja įmonių vadovus personalo atrankos, personalo vertinimo ir personalo valdymo klausimais. Dirba įvairiuose personalo paieškos ir atrankos, organizacijų tyrimų projektuose.  Nuo 2010m. balandžio mėn. vadovauja konsultacinei įmonei UAB Profesiniai kontaktai 
 

Grantas Pažėra

UAB „Prekių apskaita” direktorius ir savininkas, „NETO klubo” bei „Vičiūnų bendruomenės” įkūrėjas, nepriklausomas lektorius Grantas Pažėra, jau trečius metus dalyvauja verslumo mentorystės projekte. Laisvalaikis: tinklinis, dviračio minimas, riedučių važinėjimas, lauko tenisas, krepšinis, stalo tenisas, joga na ir prie viso to šachmatai. Plačiau apie Grantą, jo veiklą ir patirtį galite rasti asmeninėje svetainėje www.grantas.lt

Neringa Kubilienė

Išsilavinimas – marketingo magistro kvalifikacinis laipsnis. Nuo 2003 metų dirbo BĮ UAB „Sanitex“ logistikos, vėliau marketingo skyriuose, SBA koncerne e-komercinio projekto konsultante. 2010 metais UAB „Viena sąskaita“ marketingo vadovės poziciją iškeitė į veiklą šeimos versle. Šiandien UAB „Ekobazė“ kuruoja marketingo ir verslo kokybės sritis. NETO verslininkų asociacijos narė.

 

Rita Striukienė

UAB “Gaineris”  savininkė bei verslo konsultantė.  Šiuo metu nori save išbandyti  sukurdama internetinės prekybos verslą.  10 metų buvo  UAB “Sidabriniai vandenys” projektų vadove  filiale Kaune, reorganizavo šios įmonės filialą Klaipėdoje. Vėliau sukūrė savo verslą (UAB “Gaineris”), kuriame panaudojo savo įgytą patirtį ir žinias. Tai buitiniais ir pramoniniais įrenginiais, skirtais šildymui ir vandentiekiui, prekiaujanti įmonė. Mentorė turi didelę patirtį užmezgant verslo ryšius su tiekėjais ir išlaikant pastovius ryšius su pirkėjais.

 

Ramūnas Gumbis

Amžius – 33 metai. Išsilavinimai – statybos vadyba, marketingas. Stiprios pusės – vadyba ir marketingas.Darbo patirtis tarptautinėse kompanijose – 12 metų, iš jų 6 metai vadovavimo patirtis. Šiuo metu UAB“ETIBALTUS“ direktorius, verslininkų klubo „NETO klubas“ aktyvus narys. Mentorius Ramūnas jau trečius metus dalyvauja mentorystės veiklose, todėl turi nemažai patirties ir įgūdžių taikyti mentorystę. Siekia, kad ugdytiniai aiškiai būtų orientuoti į veiksmą ir žinių taikymą praktikoje.

Viktoras Valkūnas

Amžius – 55 metai. Ilgametę patirtį turintis verslo organizatorius, keliu įmonių savininkas. Įmonių valdymo patirtis – nuo 1992 metų. Verslo veiklos profiliai – statyba, mažmeninė prekyba, importas, pramoniniai įrengimai (prekyba).