Viename iš ankstesnių straipsnių jau pristatėme Jums Renato Jakimavičiaus patirtį ir tai, kokias žinias jis gavo projekto metu. Šį kartą mūsų akiratyje dar vieni verslumo mentorystės dalyviai – gykai.lt. Šie reklamos ir marketingo ekspertai jau spalio 6 dieną organizuoja reklamos konferenciją “Take me”. 

Take Me – pirmoji reklamos konferencija vyksianti Kaune ir išsiskirianti savo dydžiu bei pranešėjais. Šios konferencijos tikslas – skatinti verslumą Lietuvoje ir sudaryti galimybę pradedantiems ir jau esantiems verslininkams geriau pažinti reklamos pasaulį, šios srities iššūkius. Pagrindinė konferencijos tema: reklama verslo pradžiai.

Konferencija išsiskiria ne tik savo tematika, bet ir pranešėjais, tarp kurių tokios kompanijos: „Milk“, „Kitoks.com“, „Algirdo Karaliaus Pardavėjų Klubas“, „Love“, „Prieskoniai Verslui“ įmonių atstovai.

Toks kiekis informacijos gali bus pateiktas per visą dieną, be to konferencijos dalyviai bus įtraukti į dirbtuves: jie reklamas, dalyvaus fotosesijoje ir prisijungs prie kitų veiklų, susijusių su reklama.

Pavargusiems nuo įtempto darbo bus sukurtos poilsio zonos su belaidžiu internetu ir interaktyviomis technologijomis bei reklaminių plakatų paroda.

Ir žinoma, kaip gi be jo didenybės “Afterparty”: pasibaigus konferencijai visi apsilankę bus kviečiami į pašėlusį ir nemokamą „afterparty“. Jo dalyvius stebins specialiai paruošta programa.

Dar kartą, kur, kaip, kodėl ir kada:

Data: 2011 spalio 6 d.
Vieta: “BLC” verslo centras, Kaunas
Dalyvių skaičius: 400
Bilietai: http://bilietupasaulis.lt/