“Verslo virusas” jau greitai!

Galvoji apie galimybę pradėti nuosavą verslą?
Tuomet šaunu! Džiaugiamės galėdami Tave pakviesti sudalyvauti 2013 m. spalio pradžioje prasidedančiame projekte ,,Verslo virusas“. Šis projektas padės Tavo verslo idėjas paversti realybe!
Turi dvi galimybes užsikrėsti verslumu ir sudalyvauti:

  •  Moksleivių verslumo turnyre – Tu ir Tavo draugų komanda galėsite varžytis ekonomikos žinių olimpiadoje, atlikti verslo įmonių atvejo analizes, dalyvauti simuliaciniuose verslo žaidimuose ir debatuose. Kiekvieno etapo metu tikrinamos Jūsų žinios parodys, kuri komanda bus verta versliausios vardo ir gaus pagrindinį prizą.
  • Verslo mentorystėje – patyrę verslininkai dalinsis savo patirtimis, vertins ir padės plėtoti Tavo verslo idėją, suteiks Tau reikiamų žinių, kontaktų ir patirties.

Kaip manai, kodėl kviečiame Tave sudalyvauti? Per 5-ių metų projekto rengimo praktiką galime pasidžiaugti beveik dvidešimčia veikiančių verslų. Tai Tavo galimybė atrasti save, nes projekto metu gausi neįkainojamą patirtį ir pagaliau galėsi įgyvendinti savo verslo idėją. Tad, nesnausk ir užsikrėsk ,,Verslo virusu“!

Sek informaciją www.verslovirusas.lt puslapyje ir Facebook‘e Verslo virusas. Nepamiršk šia žinia pasidalinti su draugais ir lauksime Tavęs projekte!