Moksleivių verslumo turnyras įgauna pagreitį. Turnyro komandos vakar sprendė atvejo analizės užduotis ir rengė į keblią padėtį patekusios aukštųjų technologijų įmonės gelbėjimo planus.

Visoms komandoms pavyko parengti kūrybingus ir įdomius planus, todėl ir rezultatai šiame etape labai reikšmingai neišsiskyrė. Tačiau ir šių nedidelių pokyčių pakako pasikeisti tarpinės rezultatų lentelės pozicijoms. Nors lyderiais ir toliau lieka “Staskos fan klubas”, didelį žingsnį į priekį žengia kokybiškiausią planą parengusios ir šio etapo specialaus prizo nusipelniusios “Business ladies”.

 

 

 

 

Vertinimo metu taškai buvo skiriami už šiuos sprendimų aspektus: kūrybiškumą, skaičiavimų tikslumą ir išsamumą, plano logiškumą, bendrą plano pateikimą taip pat ar buvo atsakyta į visus klausimus.

Lauksime dalyvių jau kitą pirmadienį dar vienoje auditorinėje užduotyje (vieta bus nurodyta kiekvienai komandai artimiausiu metu), ten geriausioms komandoms įteiksime ir tarpinius pirmojo ir antrojo etapo prizus.

Jei norite gauti papildomos informacijos susijusios su Jūsų rezultatais (taškai už atskirus plano aspektus ir pan.) rašykite el. paštu jonas@vini.lt