“Verslo akademija” mentorystės veiklos įgauna pagreitį: pirmadienį vyko pirmieji mentorystės mokymai, o ketvirtadienį – I mentorių ir ugdytinių bendras susitikimas. Mokymų metu visi dalyviai buvo supažindinti su “Verslo akademijos” projektu, pačia mentoryste, jos atsiradimo istorija bei veiklomis. Taip pat sužinojome, kas yra mentorius, kokios keliamos kompetencijos jam, koks turėtų būti ugdytinis (būsimasis verslininkas). Kiekvienas dalyvis  išsikėlė asmeninius tislus, uždavinius ir temas, gavo klausimus bei užduotis pasiruošti I – ajam susitikimui su verslininkais.

Suteiktos žinios ketvirtadienį panaudotos I-ajame susitikime su mentoriais. Pradžioje prisistatė verslininkai, tada kiekvienas ugdytinis, su partneriu ar vienas, pristatė save ir idėją mentoriams, kurie uždavė klausimus ir kėlė įdomias diskusijas. Užsiėmimo pabaigoje įvertinome ir analizavome mentorių ir ugdytinių lūkesčius su kuo norėtų dirbti ir tobulėti. Atsižvelgiant į tai, sudarėme grupes tolimesniam darbui:

 

Artimiausiomis savaitėmis vyks kiti susitikimai su mentoriais sudarytose grupėse. Apie vietą ir laiką dalyvius informuosime asmeniškai.

Pateikiame kelias nuotraukas iš renginio.