Jaunimo verslumo skatinimo modelis šiemet sulaukė itin didelio rėmėjų rato. Be trijų projektą įgyvendinančių institucijų prisijungė dar devyni projekto partneriai, bei septyni informaciniai rėmėjai. Tik dėl šių įvairaus dydžio, tipo ir veikimo srities organizacijų “Verslo akademija” tikisi pasiekti ir viršyti iškeltus tikslus. Ypatingai džiaugiamės Kauno miesto savivaldybės bei Kauno kolegijos Verslo vadybos fakulteto pagalba – šios institucijos yra didžiausios akademijos partnerės. Ne mažiau svarbūs ir mūsų partneriai, kurie visi vienijami vieno ir to paties tikslo – prisidėti prie verslumo jaunimui sąlygų gerinimo Kauno regione. Dirbdami kartu su partneriais jaučiame sinergiją steigiant prizus, planuojant konsultacijas ir viešus seminarus, mokymus, mentorystės užsiėmimus ar telkiant materialinius ir žmogiškuosius išteklius.

Nebe pirmus metus įgyvendindami verslumo ugdymo projektus pastebėjome, jog vienas iš esminių projekto sėkmės veiksnių – motyvuoti dalyviai. Todėl siekiame kuo plačiau pranešti ir supažindinti jaunimą  apie šiais metais vyksiančią „Verslo akademiją“, ir taip iš tiesų pritraukti visus verslius ir aktyvius. Būtent dėl informacinių partnerių jaunų aktyvių kauniečių akis ir ausis pasiekia itin svarbi “Verslo akademijos” žinutė – “Sudėk varneles savo ateičiai!”.

Visas būrys partnerių puošia šį tinklapį, tačiau draugų ir partnerių, padedančių “Verslo akademijai” gyvuoti, turime dar kur kas daugiau. Tai visų pirma tos įmonės, kurių vadovai, patyrę verslininkai, kelis mėnesius skiria aktyviam darbui su jaunuoliais norinčiais kurti verslą, dalijasi savo patirtimi, dirba mentoriais.

Mes , projekto organizatoriai, sakome didelį “Ačiū” visiems savo partneriams, sutikusiems padėti surengti šį projektą Kauno mieste. Tikimės  nenuvilti tiek Jūsų, tiek būsimų projekto dalyvių, o “Verslo akademijoje” išugdyti dar ne vieną absolventų laidą.

Globėjai: Kauno miesto savivaldybė ir Kauno kolegijos Verslo ir vadybos fakultetas

Partneriai: Uždarosios akcinės bendrovės “Etibaltus”, “Biuroo”, konsultacinės kompanijos “Ekonominės konsultacijos ir tyrimai”, “Konsultus”, “Docinta”, leidyklos “Šviesa” ir “Alma Littera”,

Informaciniai partneriai: laikraštis ir portalas “15 minučių”, lauko reklama “JcDecaux”, studentų laikraštis “Savas”, radijas “ExtraFM”, portalai “KaunoŽinios.lt” ir “Investuok.lt”, Kauno viešasis transportas “Kauno autobusai”