TR

photo

Tadas Raižys visuomet svajojo gimtąjį Kauną paversti modernesniu miestu ir suteikti kiekvienam žmogui galimybę lengvai ir greitai pažinti lankytinas  miesto vietas.  Taip gimė  Tado verslo idėja, kurią sugeneruoti jam padėjo projektas ,,Verslo virusas“. Pasak šios sėkmės istorijos autoriaus: ,,Paskatinamas mentorių eiti link savo nuosavo verslo ir sulaukęs nemažai pagalbos pradėjau įgyvendinti savo idėją. Projekto metu pasirašiau detalų planą , taip pat parašiau projektą, kuri dabar ir įgyvendinu.“

Tadas pasiūlė novatorišką sprendimą Kauno miesto infrastruktūrai renovuoti. Naujoji sistema skirta padėti miesto svečiams ir gyventojams susipažinti su miestu: prie lankytinų vietų pritaisytos lentelės su QR kodu nukreipia žmones į internetinį puslapį, kuriame įvairiomis kalbomis suteikiama informacija apie objektą – tau tereikia turėti išmanųjį telefono aparatą ir programėlę kodo nuskaitymui. Tuo tarpu informaciniame puslapyje Kauno gidas esantis virtualus gidas nukreipia į kitas smalsumą tenkinančias vietas, barus, viešbučius, mieste vykstančius renginius. Ir visa tai nemokamai!

,,Labai džiaugiuosi, kad pasitaikė tokia puiki proga sudalyvauti šiame projekte. Visiems planuojantiems pradėti savo verslą siūlau jame sudalyvauti, nes projekto metu labai kompetetingas ir draugiškas kolektyvas atsakė į begales man iškilusių klausimų bei padėjo sugeneruoti dar puikesnes idėjas.“ – pataria Tadas ir džiaugiasi, kad ši įkvėpianti socialinė turizmo idėja jau įgyvendinta.

Kauno gidas