Pirmajame, dar 2009 metais VšĮ „Verslo iniciatyvos“ organizuotame projekte „Jaunimo verslumo skatinimas gerąja praktika“ dalyvavusi Marina Basangova pasakoja, kad projekto metu ji norėjo realizuoti komercinių tekstų rašymo idėją. Prieš projektą mergina turėjo nedidelį bagažą žinių kaip juos rašyti, šiek tiek praktinės patirties ir svarbiausia-didžiulį norą eiti pirmyn. Mentorystės projekte pradėjusi domėtis, kaip realizuoti savo idėją, pasitarusi ir padiskutavus su mentoriumi, nusprendė įgyvenditi savo idėją. Marinai puikiai pavyko, šiuo metu ji jau užsiima komercinių tekstų rašymu. Mergina paklausta apie teikiamą naudą projekto metu pasakė, kad: Tai projektas, skatinantis savirealizaciją, padedantis ieškoti naujų galimybių ir jomis pasinaudoti, taipogi įgalinantis žodžius NESUSTOTI TOBULĖTI.“

Renatas Jakimavičius – pradėjo kaip projekto organizatorius, tačiau sutikęs vieną projekto dalyvę  (Mariną Basangovą) nusprendė ir pats dalyvauti šiame projekte. Negailėjęs savo laiko ir paskyręs jį tam, kad visas padrikas mintis sudėliotų į stalčiukus, kitaip sakant, iš daugybės idėjų besisukančių jo galvoje sudėliotų vientisą ir sėkmingą verslo planą. Pagyrimų Verslumo mentorystės projektui negailintis Renatas sakosi, jog jo metu ne tik susirado pirmųjų kontaktų, bet ir išklausė mentorių patarimus, kurie atskleidė tam tikras verslo pasaulyje galiojančias taisykles.

Šiuo metu, dar visai neseniai verslininku tapęs jaunuolis, užsiima komercinių tekstų rašymais. Generuoja mintis, kurios virsta žodžiais, sakiniais, o galiausiai tekstais, kuriuos ruošia spaudai, spausdintinei medžiagai ir internetui. Renatas nesigaili dalyvavęs ir sako, kad jo gyvenime Verslo virusas” projektas buvo vienas pirmųjų žingsnių sėkmingo nuosavo verslo link. Verslininko nuomone, tai projektas, kuriame privalo sudalyvauti visi jauni žmonės, galvojantys apie nepriklausomybę nuo kitų. Renatas teigia, jog dirbti sau yra kur kas maloniau, bet be abejonių, tikrai ne lengviau.

www.verslotekstai.lt