Moksleivių  verslumo turnyras  – įsibėgėja.  Lapkričio 21d. KTU  regioniniame  mokslo parke įvyko II-asis turnyro etapas – simuliaciniai žaidimai. Moksleiviai buvo ne tik supažindinti su simuliacinių žaidimų sąvoka, jų nauda bei pritaikomumu realybėje, bet taip pat turėjo puikią progą ir patys sudalyvauti „EcoSim Maynard“ – nekilnojamo turto vystymo ir investicijų simuliacijoje.  Žaidimas skirtas supažindinti dalyvius su esminiais investavimo į nekilnojamąjį turtą procesais bei tikslų įgyvendinimą derybų keliu. Verlsumo turnyro dalyvių laukė taip pat ir simuliacinio žaidimo „EcoSim Adam“  instrukcijų  paaiškinimas, kurį jie turėjo atlikti „online“ būdu per 8 dienas . Šis žaidimas skirtas supažindinti dalyvius su esminiais investavimo į nekilnojamąjį turtą procesais bei tikslų įgyvendinimą derybų keliu.

Džiugu, kad moksleiviai ne tik aktyviai dalyvavo simuliaciniuose žaidimuose, bet ir pasiūlė inovatyvius sprendimus bei puikiai įsijautė į siūlomus vaidmenis. Abi simuliacijos buvo vertinamos kompetingos komisijos, kuri vertino: ar buvo pasidalinta funkcijomis, kūrybiškumą, strateginį planavimą, derybinius įgūdžius, lyderystę komandoje, tikslų išpildymą ir bendrą komandos pasirodymą.  Simuliacijų rezultatai skelbiami turnyro lentelėje. Kaip matyti, lyderiai po trijų etapų yra moksleivių komanda iš Šiaulių  “Didždvaris”.  Sveikiname!

Nuožmi kova dėl vertingų prizų tarp moksleivių vis dar  tęsiasi, nes jų dar laukia kiti, iššūkių pilni, turnyrai: atvejo analizės užduotis (gruodžio 5 dieną 16:00)  bei debatai (gruodžio 12 dieną 16:00 ), kurie leis išsiaiškinti verslumo turnyro nugalėtojus.