Lapkričio 6 d. “Verslo viruso” dalyviai, nusprendę dalyvauti verslumo mentorystės projekte, susirinko į pirmąją šios projekto dalies įvadinę paskaitą. Paskaitos metu buvo pristatyti mentorystės principai, savo patirtį ir veiklos sritis apibūdino projekto mentoriai-verslininkai, o savo verslo idėjas pristatė projekto dalyviai-ugdytiniai. 

Viešosios Įstaigos “Verslo iniciatyva” direktorius Darius Karaša ne tik nurodė svarbiausius verslumo mentorystės principus, bet ir pasidalino ankstesnių trejų metų projekto vystymo patirtimi.

Į šių metų projektą įsitraukė rekordinis mentorių skaičius, net  šeši. Jie visi į projektą atėjo turėdami skirtingas verslo vystymo patirtis (nuo gamybos iki nekilnojamo turto, nuo komunikacijų iki antrinių žaliavų perdirbimo), tačiau vieningai sutarė dėl to, jog nepaisant skirtingos patirties yra linkę padėti bet kokioms verslo idėjoms tapti realybe, jei tik tų idėjų savininkai bus motyvuoti bei spinduliuos noru tapti verslininkais.

Kūrybiškumu nuo mentorių neatsiliko ir projekto dalyviai pristatę pačias įvairiausias ir kūrybiškiausias mintis, nuo sliekų auginimo iki nuotolinio mokymo kursų.

Po šios paskaitos buvo sudarytos ugdytinių ir mentorių grupelės, kurios kartu dirbs artimiausius du mėnesius. Tikimės, kad ne viena šių metų dalyvių idėja papildys projekto sėkmės istorijų skiltį.