Su kiekviena diena tobulumo link žengianti VŠĮ „Verslo iniciatyva“ komanda neaplenkė mūsų puslapyje jau minėto projekto „Versli Lietuva“.  Gegužės 4-5 dienomis sudalyvavo ne viename seminare verslo idėjos pradžios konsultacijose dar kitaip tariant „Verslo ABC“.  Gegužės 5 dieną buvo rengiamas Dariaus Karašos „Verslo iniciatyva“ direktoriaus pristatymas, kurio metu buvo pasakojama apie mentorystės modelį, dalinamasi savo sukaupta patirtimi, taip pat pristatomas projektas “Jaunimo verslumo skatinimas gerąja praktika” – tęstinis verslumo mentorystės projektas.

Šis projektas buvo  planuojamas tęsti  ir šių metų rudenį, bet jaunimas dalyvavęs verslumo dirbtuvėse, Dariaus Karašos pristatyme, išreiškė norą jau dabar pradėti dirbti su mentoriais, todėl planai šiek tiek keičiasi, bet tik į gerąją pusę. Projekto modelis tikriausiai bus paleistas JAU vasaros pradžioje su nedidele žmonių grupe, kuri yra be galo suinteresuota pasisemti iš mentorių, tai kas papildys jų ateities bagažą ir padės sudėlioti visus taškus ant i.

Pranešime taip pat dalyvavo ir savo mentoriaus patirtimi dalinosi jau ne vienerius metus bendradarbiaujantis su „Verslo iniciatyva“ mentorius Grantas Pažėra. Šis žmogus pristatė, kas yra mentorius, verslininkas. Kaip mentorius gali padėti ugdytiniams ir daugelį kitų dalykų susijusių su mentoryste. Jei prakalbom apie ugdytinius, tai mentorystės pristatyme dalyvavo  2011 metų vienas geriausių ir imliausių mentorių ugdytinių Vytis Uogintas. Vytis trumpai papasakojo ką jam davė metorystės projektas, kaip mentorius padėjo susidėlioti savo mintis tinkama linkme bei ko dažniausiai ugdytiniai tikisi ir ko mentoriai iš jų tikisi, pradėdami vieni su kitais bendradarbiauti.

Nors jaunimo auditorijoje tikrai trūko, bet tiek Dariui Karašai, tiek kitiems pranešimo skaitovams buvo malonu bendrauti su auditorija.Paskaitai einant į pabaigą auditorijai buvo užduotas klausimas ar jie norėtų būti mentorių ugdytiniais? O išvystas rankų miškas įrodė, kad nors žmonių susirinko ir mažai, bet jie atpirko tai savo iniciatyvumu tobulėjimui. Pristatymas auditorijos vertinimu buvo tikrai pribloškiamai geras, o tai dar labiau džiugina ir leidžia mums pasijausti reikalingais, kad padėtume tokiems kaip JŪS.