Kauno Kolegija – tai viena  didžiausių valstybinių aukštųjų mokyklų ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, kurioje šiuo metu studijuoja daugiau kaip 8 000 studentų, veikia 7 fakultetai. Tai novatoriška ir patraukli erdvė jauniems žmonėms tobulėti, ugdyti savo įgūdžius ir tapti sėkmingais visuomenės dalyviais. 
Verslo vadybos fakultetas – tai vienas sėkmingiausių fakultetų šioje aukštojoje mokykloje. Ne atsitiktinai jie tapo ir vienais pagrindinių “Verslo akademijos” rėmėjų: iniciatyvūs ir praktinių įgūdžių siekiantys jauni žmonės – tai bendra tikslinė grupė, į kurią orientavomės tiek mes, projekto organizatoriai, tiek ir Verslo vadybos fakultetas. 
Daugiausiai dėmesio ši aukštoji mokykla skyrė būtent moksleiviams – įsiliejo į bendrų veiklų organizavimą, priėmė viešąsias paskaitas, konsultavo ir padėjo įgyvendinant  įvairias veiklas. 

Džiaugiamės puikia partneryste ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje, juk jaunas ir aktyvus asmuo, pilnavertis visuomenės dalyvis yra visų verslą skatinančių institucijų prerogatyva, o Kauno Kolegijos Verslo vadybos fakultetas vienareikšmiškai gali būti laikomas draugiška ir pažangia erdve plėtotis verslui ir gimti puikioms iniciatyvoms.