Spalio 25 dieną kviečiame Jus į dar vieną viešąjį seminarą, kuriame apskaitos įmonės UAB „Docinta“ savininkė Erika Gibėžaitė dalinsis savo patirtimi ir pristatys temą „Verslo sėkmė: kaip nusipirkti jau egzistuojančią įmonę ir paversti ją pelninga“.  Seminaro metu lektorė pristatys savo verslo pradžios patirtį įsigijus jau veikiančią įmonę, taip pat bus galimybė aptarti verslo pradžios ir vystymo finansų apskaitos klausimus.

Laikas: Antradienis, 2011.10.25 15:00 val., trukmė 1,5 val.

Tema: “Verslo sėkmė: kaip nusipirkti jau egzistuojančią įmonę ir paversti ją pelninga” (UAB „Docinta“ atvejis).

Vieta: Kauno kolegijos Verslo ir vadybos fakulteto konferencijų salė, Pramonės pr. 20 (nuvykę sekite nuorodas).

Sėkmingo verslo savininkė Erika Gibėžaitė, lektorė, nesudvejojusi įsigyti jau įsteigtą įmonę ir joje realizuoti visas, per septynerių metų sukauptą buhalterinės apskaitos srityje darbo patirtį, kilusias idėjas. Šiuo metu Erika vadovauja buhalterinės apskaitos įmonei UAB „Docinta“, kuri teikia apskaitos paslaugas skirtingo pobūdžio įmonėms, skaito paskaitas buhalterinės apskaitos temomis bei specializuojasi marketingo srityje.

Viešasis seminaras yra viena iš „Verslo akademijos“ veiklų, siekianti  supažindinti ir sudominti jaunimą verslu, perteikti patirtį ir žinias iš verslo praktikų – verslininkų. Renginys yra nemokamas, išankstinė registracija nereikalinga.