DSC_0700

VšĮ „Verslo iniciatyva“ jau šeštus metus organizuoja „Verslo virusas” veiklą – Jaunimo verslo mentorystę.

Kaip ir kasmet, vieni pagrindinių projekto mentorių – verslininkų: Tomas Pėža, Vaidas Bernotas, Valdas Bieris, Rūta Klimašauskienė, Renatas Jakimavičius, Aurelijus Rusteika ir Gintautas Ruminas.

Įvadinio renginio metu dalyviai pristatė savo verslo idėjas verslininkams-mentoriams, kurie projekto metu padės dalyviams išgryninti turimą idėjos koncepciją ir nukreips tinkama verslo pradžios linkme. Šiais metais galima pastebėti naują verslo idėjų tendenciją – dominuoja sveiką mitybą propaguojančių barų, lauko kavinių įkūrimo idėjos bei stilizuotų telefonų dėkliukų, LED laikrodžių ar laikiklių gamyba. Pristatymo metu taip pat buvo pristatytos kelios originalios idėjos kaip lietuviškų arbatų gamyba ir prekyba užsienyje, liofilizuotų uogų gamyba.

Su šiomis ir kitomis verslo idėjomis lapkričio-gruodžio mėnesiais dirbs ir jas išgryninti padės Kauno verslininkai- mentoriai.

Kasmet Kaune vykstantis verslumo projektas „Verslo virusas“ – tai verslumo ugdymo modelis, kurio metu jaunimas yra skatinamas kurti savo verslą bei darbo vietą ne tik sau, bet ir kitiems jauniems žmonėms. Modelio pagrindinis tikslas – sukurti veiksmingą priemonių sistemą, kuri ugdytų ir skatintų jaunimo verslumą, padėtų jiems įkurti, vystyti ir tobulinti savo verslą ar idėjas.

Projektą „Verslo virusas“ jau šeštus metus organizuoja VšĮ „Verslo iniciatyva“.