Kaip ir per pirmąjį bendrąjį susitikimą, taip ir gruodžio 22-osios vakarą visi keturi mentoriai ir jų ugdytiniai susirinko į paskutinį mentorystės užsiėmimą. Per trumpą dviejų mėnesių projekto laikotarpį, ugdytiniai keturis kartus susitiko su mentoriais, šių susitikimų metu gavo daug naudingos informacijos, konsultacijų ir net naujų idėjų savo vystomiems verslams.

Vakaro metu vyko neformali diskusija:  kiekvienas ugdytinis pristatė kokioje stadijoje buvo jo verslo idėja prieš ateinant į projektą ir kokioje stadijoje ji yra dabar, tai yra po įdirbio su mentoriais. Taip pat ugdytiniai turėjo galimybę pasikonsultuoti su kitais mentoriais, išgirsti jų nuomonę ir patarimus.

Galime pasidžiaugti, jog iš 24 mentorystės dalyvių, net 3 projekto metu pradėjo įgyvendinti savo idėjas ir įkūrė savo verslus. Kiti dalyviai plėtoja idėjas ir artimiausiu metu įregistruos savo įmones.

Vakaro pabaigoje „Verslo akademija“ organizatoriai apdovanojo geriausiai projekte pasirodžiusius dalyvius – Vytį Uogintą ir Žygimantą Mikštą, kurie projekto metu pradėjo savo verslą ir sparčiai jį plėtoja. Šiems ugdytiniams buvo įteiktas UAB „Biuroo“ įsteigtas prizas – verslininko „portfelis“  (rinkinys verslo pradžiai). Kitiems dalyviams buvo įteiktos leidyklų“Šviesa“ ir „Alma Littera“ knygos.

„Verslo akademija“ nepamiršo ir mentorių bei projekto partnerių, jiems buvo įteikti padėkos raštai .

Organizatoriai įsipreigojo ir toliau padėti bei konsultuoti projekto dalyvius, padėti jiems kurti ir plėtoti verslus. O „Verslo akademija“ dar grįš ir kitais metais, laukite naujienų ir dar aktyviau dalyvaukite verslumo skatinimo programose.